Death on Scenic Drive - / Death on Scenic Drive

אישה צעירה בשם לריסה (סטפני אפר), פוגשת ישות שהופכת אותה למוות עצמו, ומושכת סערה אלימה נגד דאלאס הנסון (רי בארט) והמשפחה המתגוררת שם.

בית המוות - 2018 / Death House

ארבעת הפרשים הם הרוצחים הסידרתיים הידועים לשמצה ביותר בכל הזמנים. הנשק של רוברט אנגלונד הוא האש; לגונאר הנסן יש צמא לבשר אדם; ביל מוזלי הוא מנתח, ונוטה להתמקד במוות ובעינויים; ולדאג ברדלי מניות ברית עם עכבישים, במיוחד עם עכביש אימתני במיוחד, שהרעל שלו פוגע באופן מחריד בחסרי המזל שנתקלים בו.

יום המתים 2 - 2018 / Day of the Dead: Bloodline

בעולם הרדוף על ידי זומבים, אנשי צבא .יצורים המנסים לשרוד ,נאלצים לחיות בבונקר תת קרקעי בזמן שהם מחפשים תרופה.

Killer Christmas - 2017 / Killer Christmas

שריפה איטית מובילה לאימה בחג המולד, שבו שישה חברים יוצאים לתור במלון נטוש ליד מגרש של עצי חג המולד רק למצוא את עצמם נרצחים בזה אחר זה על ידי מישהו במסכה של סנטה.

הזרים 2 - 2018 / The Strangers: Prey at Night

נסיעה משפחתית על כביש לוקחת תפנית מסוכנת אשר הם מגיעים לפארק ביתי נייד מבודד ונשארים עם כמה קרובים במקום נטוש באופן מסתורי. ומאוד חושך, שלושה פסיכופתים רעולי פנים מכינים להם ביקור מבעית ודוחקים אותם לגבולות של עצמם כשהם מנסים להישאר בחיים

מקום שקט - 2018 / A Quiet Place

משפחה המתגוררת בחווה מאוימת על ידי נוכחות אפלה.

דם רע: הסרט - 2017 / Bad Blood: The Movie

סרטי זאבים קלאסי עם טוויסט אמפיבי. מירוץ נגד הזמן כדי למצוא את התרופה שאמורה להציל נערה המותקפת על ידי מפלצת אמפיבית.

לילה בטירוף - 2018 / Game Night

קבוצה של חברים אשר נפגשים באופן קבוע ומבלים לילות שלמים במשחקים ,מוצאים את עצמם מנסים לפתור תעלומת רצח.

1922 - 2017 / 1922

חקלאי מתוודה על רצח אשתו. אבל מותה הוא רק ההתחלה של סיפור קודר מאין כמוהו. מבוסס על ספר מאת סטיבן קינג.

וינצ'סטר - 2018 / Winchester: The House That Ghosts Built

שרה וינצ'סטר משוכנעת שהיא נרדפת על ידי נשמות שנהרגו מירי בעיר וינצ 'סטר. אחרי מותה הפתאומי של בעלה וילדה, היא שוקעת בפרויקט לבניית בית אחוזה ענקי שנועד לשמור על רוחות רעות במפרץ. אבל כאשר הפסיכיאטר הסקפטי מסן פרנסיסקו אריק פרייס נשלח לאחוזה כדי להעריך את מצבה הנפשי, הוא מגלה שהאובססיה שלה לא ניתנת לריפוי

תגובה קטלנית - 2017 / Armed Response

הסיפור עוקב אחרי צוות של פעילים מאומנים מאוד אשר מוצאים את עצמם לכודים בתוך מתחם צבאי מבודד.

Nightworld - 2017 / Nightworld

כאשר קצין לשעבר ברט אנדרסון מקבל עבודה כראש אבטחה בבית דירות הישן בבירה של בולגריה, סופיה, הוא מתחיל מהר מאוד לחוות סדרה של אירועים מוזרים ומפחידים. ברגע שהוא מתחיל להתעמק יותר בהיסטוריה הבזויה של הבניין ולחקור את בעליו הצללים ועובדיו בעבר, ברט מגלה כוח מרושע השוכן עמוק במעמקי הבניין שיעשה הכל כדי להשתחרר אל עולמנו.

החבר שלי דאהמר - 2017 / My Friend Dahmer

ציון: 5 מתוך: 1 דירוגים.

מבוסס על רומן רב המכר של דרף בקדרף . דרמה העוקבת אחר נער שמתקשה להשתלב בחברה ,עם משפחה קשה שלא מבינה אותו . במהלך ילדותו ושנות נעוריו הבודדים עד שהוא הופך לרוצח סדרתי

הסוד בעליית הגג - 2017 / Marrowbone

ציון: 8.5 מתוך: 1 דירוגים.

בחור צעיר וארבעת אחיו אשר שמרו על הסוד בדבר מות אמם האהובה כדי להישאר מאוחדים ,חשים מוטרדים בגלל נוכחות זדונית שמגיעה לביתם.

המוטנטים החדשים - 2018 / The New Mutants

סיפורים של המוטנטים החדשים ,קבוצה של חמישה גיבורים מוטנטים המסיימים את הכשרתם בבית ספר של צ'רלס קסייבר ,ומגלים את כוחותיהם. הם מוחזקים בניגוד לרצונם במתקן מיוחד ונלחמים כדי לברוח מעברם ולהציל את עצמם.

Bad Match - 2017 / Bad Match

חייו של גבר צעיר ולא רציני שמכור לדייטינג באינטרנט ,מקבלים תפנית מפתיעה כשהוא פוגש בחורה שלוקחת את הבילוי החד פעמי בניהם יותר מידיי ברצינות.

Black Friday - 2017 / Black Friday

סרט אימה קומי. במהלך שבוע חג ,חייזרים מתכננים להשתלט על העולם .שני חברים מייק וג'ס (מייגן פרנקוביץ ובן ג'ונסון) כנראה היחידים שעומדים בדרכם אפילו שהם אינם מודעים בכלל להשתלטות . עם קצת עזרה מבחור דיכאוני במיוחד ,יש להם סיכוי קטן להשיב מלחמה. עלילה משעשעת באווירת מדע בדיוני ואימה בסגנון שנות ה50 , תתכוננו לבלתי צפוי

Keep Watching - 2017 / Keep Watching

הטרור מגיע למקום אחד שכולנו מרגישים בו בטוחים ביותר. כאשר אישה עשירה ובנה החורג ממוקדים על ידי שלישיית גנבים מומחים, הצורה היחידה שלה לעזרה מגיעה משיחת עם מומחה מערכות אבטחה. אבל כשהפולשים הופכים לעוינים מרגע לרגע, האם היא תסמוך עליו שיוביל אותה למקום בטוח?

שרץ 2 - 2017 / Creep 2

שרה מוצאת עבודה דרך מודעה בעיתון שמחפשת מומחה לווידאו. היא חושבת שמצאה את עבודת חלומותיה ומגיעה לבית מרוחק ביער .שרה פוגשת גבר שטוען שהוא רוצח סדרתיו לא מוכנה לוותר על ההזדמנות לצלם את סרט דוקו של חייה ,היא מסכימה לצלם אותו, אך במהרה מגלה שהיא כרתה לעצמה את הקבר.

Tragedy Girls - 2017 / Tragedy Girls

שתי נערות שאובססיביות לגבי המוות ,מקיימות מופע אונליין על טרגדיות אמתיות ,ומרעידות את כל התושבים בעיירתם הקטנה. הנערות מקבלות את התואר הנכסף "אגדות אימה מודרניות".

פני עור - 2017 / Leatherface

הסרט יתאר את שנות נעוריו של "פני עור". אחות צעירה נחטפת על ידי כנופיה של צעירים שברחו ממוסד לחולי נפש. הם לוקחים את הצעירה לטיול מהגיהינום. אך הם לא יודעים שרודף אחריהם דמות מבעיתה יותר מהם ,אחד הצעירים ,מוכה נפשית מהזוועה שחווה ,הופך להיות "פני עור".

להרוג אייל קדוש - 2017 / The Killing of a Sacred Deer

סטיבן ,מנתח לב מתיידד עם מרטין המבריק בן ה16, מרטין הופך לבן בית ואף מתחבר לאשתו וילדיו של סטיבן, החברות הלא שגרתית עם הנער תביא את סטיבן בפני בחירה נוראית : האם להקריב את הקורבן או להסתכן ולאבד הכל.

פולארויד - 2017 / Polaroid

בחורה צעירה מוצאת מצלמת פולארויד ישנה ובמהרה מגלה שהמצלמה שומרת בתוכה סוד נוראי: מי שמצולם על ידי המצלמה מוצא את מותו בנסיבות מבעיתות וטרגיות. כעת עליה לשרוד לפחות עוד לילה במירוץ אחרי המצלמה הרדופה לפני שתהרוג את כולם.

אימת אמיטיוויל ההתעוררות - 2017 / Amityville: The Awakening

ציון: 3.5 מתוך: 1 דירוגים.

אם חד הורית עוברת עם שלושת ילדיה לבית רדוף, בלי לדעת את היסטורית הדמים שהתרחשה שם.

הבייביסיטר - 2017 / The Babysitter

ציון: 6.5 מתוך: 1 דירוגים.

קול מאוהב בטירוף בבייביסיטר שלו. היא חמה, מצחיקה ופופולרית. לילה אחד קול נשאר ער בחשאי במיטתו כדי לגלות שהיא בעצם רוצחת בדם קר שנמצאת בליגה עם השטן. עכשיו הוא חייב לשרוד את הלילה.

ג'יפרס קריפרס 3 - 2017 / Jeepers Creepers III

ציון: 6 מתוך: 1 דירוגים.

העלילה ממשיכה מהיום ה23 טירוף הרעב של היצור. צוות מיוחד חובר על מנת לחסל את היצור אחת ולתמיד והפעם נמצאים קרוב מתמיד לסוד מקורותיו האפלים

המשחקים של ג'ראלד - 2017 / Gerald's Game

ג'סי מוצאת את עצמה אזוקה למיטה בבית מרוחק על גדת אגם לאחר שמשחקי המין של בעלה משתבשים. כעת היא נאלצת להתמודד עם חזיונות מעוותים, סודות אפלים ובחירה נוראית.

47 מטר - 2017 / 47 Meters Down

אומרים שחופשה היא ההזדמנות המושלמת לנסות דברים חדשים ולחוות חוויות שונות מהשיגרה. זה לפחות מה שקייט מספרת לאחותה ליסה כשהיא משכנעת אותה לרדת איתה כמה מטרים לתוך האוקיינוס, בתוך כלוב מתכת רעוע, ולהסתכל פנים אל פנים אל כרישים לבנים גדולים. מה שאמור היה להיות חוויה בטוחה לגמרי של פעם בחיים, הופך בשניה לסיוט. עם פחות … להמשיך לקרוא 47 מטר

איש השלג - 2017 / The Snowman

רוצח סדרתי בשם איש השלג רוצה באכזריות נשים ומשאיר רמזים משטרה , הבלש הארי הול יוצא לחקור את הרציחות ולנסות לגלות את זהות הרוצח.

מז"ל טוב - 2017 / Happy Death Day

ציון: 8.5 מתוך: 1 דירוגים.

מה הייתם עושים לו ידעתם שכל ערב יסתיים במותכם וכל בוקר תתעוררו לאותו גורל מחריד? טרי גלבמן, סטודנטית צעירה בקולג' אמריקני, מתעוררת ליום הולדתה ובדרכה לחגיגות – נרצחת באכזריות על ידי רוצח במסכה. מיד אחרי מותה היא מתעוררת באותו הבוקר, זוכרת את כל מה שחוותה, ומתחילה מחדש. עד מהרה היא מנסה לגלות את זהותו של … להמשיך לקרוא מז"ל טוב

הרוע שבפנים המפתח האחרון - 2018 / Insidious: The Last Key

הזרט הרביעי בסדרת סרטי האימה הרוע שבפנים.

כת של צ'אקי - 2017 / Cult of Chucky

ציון: 6 מתוך: 5 דירוגים.

ניקה פירס אושפזה ארבע שנים במוסד לחולי נפש לאחר שהואשמה ברצח בני משפחתה. הפסיכיאטר שלה נותן לה בובה של בחור טוב בתור טיפול. זמן קצר לאחר מכן, שרשרת של רציחות מסתוריות מתרחשת סביב המוסד, מה שהופך את ניקה לחשוד המרכזי. מי שבא לעזרתה הוא הקורבן הראשון והמקורי של צ'אקי אנדי.

המסור 8 - 2017 / Saw: Legacy

ציון: 5.5 מתוך: 5 דירוגים.

גופות מתים מתחילים להופיע בכל רחבי העיר במגוון דרכים מזוויעות. כל החקירות מתחילות להצביע על הרוצח ג'ון קרמר.

סכנה מבפנים - 2016 / Inside

ציון: 3.5 מתוך: 1 דירוגים.

שרה מצפה להולדת בתה ובנקביל מנסה לשקם את חייה לאחר שאיבדה את בעלה בתאונת דרכים שאף הותירה אותה כמעט חירשת. לילה אחד, בביתה החדש והמבודד בפרברים, דופקת על דלתה אישה זרה. האישה הזו מתכוונת לחטוף את העובר שבבטנה של שרה והיא תצטרך להילחם בה בכל כוחה בכדי לשרוד את הלילה.

אמא! - 2017 / Mother!

ציון: 10 מתוך: 1 דירוגים.

מערכת היחסים של זוג מאושר נבדקת כאשר אורחים לא רצויים מגיעים לביתם ומשבשים את הקיום והשקט שלהם.

קו הדממה - 2017 / Flatliners

ציון: 5 מתוך: 1 דירוגים.

רימייק לסרט משנת 1990 בכיכובה של נינה דוברב וקיפר סאתרלנד. חבורה של סטודנטים לרפואה מכניסים עצמם למוות קליני זמני ואז הכל משתבש ודברים מוזרים קורים.

אנאבל 2 - 2017 / Annabelle: Creation

ציון: 7.5 מתוך: 7 דירוגים.

אנאבל 2 זהו סרט אימה המשך ללהיט משנת 2014 על בובת וינטג' זדונית, רוח אכזרית חודרת לבובה ומטילה אימה על סובביה.

זה - 2017 / It

ציון: 7.5 מתוך: 3 דירוגים.

שבעה חברים באים פנים אל פנים עם מחלף צורה, שלוקח צורה של ליצן מרושע שמכוון לילדים.

תברח - 2017 / Get Out

ציון: 8.5 מתוך: 5 דירוגים.

גבר אפרו אמריקני וחברתו הלבנה הגיעו לשלב הזה שצריך לפגוש את ההורים בפעם הראשונה. רוז חברתו של כריס, מזמינה אותו לסוף שבוע בבית הוריה. בהתחילה היה נראה שמשפחתה מקבלת את מערכת היחסים הזו יפה, אך עד מהרה המפגש המשפחתי הזה מתפתח לעלילת מסתורין ואימה. כריס מגלה סדרה של תגליות מטרידות המובילות לאמת שלא היה רוצה … להמשיך לקרוא תברח

אורות בפיניקס - 2017 / Phoenix Forgotten

20 שנה לאחר שנעלמו שלושה נערים בעקבות אורות מסתוריים שהופיעו מעל פיניקס, אריזונה, התגלה קטע בלתי נראה מאותו לילה, המתעד את השעות האחרונות של מסעם הגורלי.

התגלמות הרוע - 2016 / Incarnate

מדען בעל יכולות המאפשרים לו לסרוק את תת המודע של מטופליו, נקרא להציל ילד שנפל קורבן לדיבוק מסתורי, תוך כדי התמודדות עם זוועות העבר שלו.

הנוסע השמיני: קובננט - 2017 / Alien: Covenant

ציון: 7 מתוך: 3 דירוגים.

הפרק השני בטרילוגיה שהחלה עם פרומתיאוס. בדרך לכוכב לכת מרוחק בצד הרחוק של הגלקסיה, צוות של ספינת חלל חושב שגילה גן עדן לא נודע, אך למעשה מדובר בעולם אפל, מסוכן – שתושבו היחיד הוא דיוויד הרובוט (מייקל פסבנדר), הניצול של משלחת פרומתיאוס האבודה.

סימן חיים - 2017 / Life

ציון: 8.5 מתוך: 1 דירוגים.

צוות החלל הבינלאומי מגלה חיים על מאדים.

אמא ואבא - 2017 / Mom and Dad

נערה ואחיה הקטן חייבות לשרוד בטבע 24 שעות שבמהלכו היסטריה המונית של מקורות לא ידועים שגורמת להורים להיות אלימים לילדהם.

31 - 2016 / 31

ציון: 4.5 מתוך: 1 דירוגים.

חמישה עובדי קרנבל נחטפים ומוחזקים כבני ערובה, שם נאלצים להשתתף במשחקים אלימים, שמטרתו היא לשרוד 12 שעות נגד כנופיה של ליצנים סדיסטית.

המכשפה מבלייר - 2016 / Blair Witch

ציון: 10 מתוך: 1 דירוגים.

המשך לסרט האימה המצליח משנת 1999 (פרויקט המכשפה מבלייר), אחרי שגילה וידאו המציג את מה שהוא מאמין להיות החוויות של אחותו ביער השטני של המכשפה מבלייר, ג'יימס וקבוצה של חברים יוצאים אל היער בחיפוש אחר האחות האבודה.

הצלצול 3 - 2016 / Rings

ציון: 4 מתוך: 3 דירוגים.

הצלצול 3 סמארה חוזרת עם קלטת וידאו חדשה אשר מטילה אימה בסרט השלישי של הצלצול.

סלולרי - 2016 / Cell

ציון: 3 מתוך: 4 דירוגים.

כשתדר סלולרי מיסתורי נשלח ברחבי העולם ומתכנת מחדש את מוחותיהם של כל המשתמשים בטלפון שלהם, כאוס מוחלט נזרע. בתוך הבלאגן, אמן נחוש בדעתו למצוא את בנו הצעיר בניו אינגלנד, ארהב.

When the Bough Breaks - 2016 / When the Bough Breaks

זוג מבוסס שמתקשה להביא ילד לעולם, בוחר באופציה של פונדקאות. נערה שנראת תמימה וטובה נבחרת על ידם, אבל הכל מסתבך שהנערה מפתחת אובססיה לבעל ומנסה לפתות אותו ואולי גם לא מתכוונת למסור את הילד.

האויב שבפנים: פרק הסיום - 2016 / Resident Evil: The Final Chapter

ציון: 5.5 מתוך: 1 דירוגים.

הסרט האחרון בסדרת סרטי "האויב שבפנים", מילה ג'ובוביץ' חוזרת פה להלחם בזומבים שמאיימים להשמיד את האנושות שנמצאת על סף גסיסה, חייבת לחזור למקום שבו הסיוט התחיל – ראקון סיטי , שם תאגיד אמברלה צובר כחותיה למתקפה האחרונה והקטלנית.

ספליט - 2016 / Split

ציון: 6 מתוך: 2 דירוגים.

הבמאי של החוש השישי חוזר בסרט חדש ומותח והפעם מדובר בקווין אדם בעל 23 זהויות שונות חוטף 3 נערות ומחזיק אותן בשבי, כאשר הזהות האחרונה והקטלנית שלו "החיה" מתחילה לרקום עור וגידים.

הטיהור 3 שנת בחירות - 2016 / The Purge: Election Year

ציון: 8 מתוך: 3 דירוגים.

המשך שלישי לסדרת סרטי הטיהור, הסרט שומר על קו עלילה דומה לשאר הסרטים כאשר כל שנה יש תאריך שבו במשך 24 שעות כל הפשעים מותרים כולל רצח ואונס ומותר לבצע כל דבר מבלי לעמוד לדין על המעשים. הסרט השלישי מתרכז בניסיון של סנטורית לבטל את המנהג האלים לאחר שחוותה בילדותה התעללות קשה וכל משפחתה נרצחה … להמשיך לקרוא הטיהור 3 שנת בחירות

הסיאנס 2 מקור הרשע - 2016 / Ouija: Origin of Evil

ציון: 5 מתוך: 2 דירוגים.

המשך לסרט האימה הסיאנס משנת 2014.

לזמן את הרוע 2 - 2016 / The Conjuring 2: The Enfield Poltergeist

ציון: 8.5 מתוך: 8 דירוגים.

סרט ההמשך לסרט האימה המעולה לזמן את הרוע משנת 2013. הדמונולוגים אד (פטריק ווילסון) ולוריין וורן (ורה פרמיגה) נוסעים לחקור מקרה בצפון לונדון, של אם חד-הורית המגדלת ארבעה ילדים בבית רדוף רוחות מרושעות.

Yoga Hosers - 2016 / Yoga Hosers

שני חובבי יוגה בנות העשרה מתחברות עם גבר-צייד אגדי לקרב עם כוחות הרוע המאיימות על תוכניותיהן.

לא לנשום - 2016 / Don't Breathe

ציון: 8 מתוך: 5 דירוגים.

שלישיית גנבים צעירים מתכננים לפרוץ לביתו של גבר עיוור ועשיר, במחשבה שהם עומדים לבצע את השוד הפשוט ביותר בחייהם – אך הם טועים.

כיבוי אורות - 2016 / Lights Out

ציון: 9 מתוך: 5 דירוגים.

חבורה של אנשים נרדפים על ידי יצור המופיע רק כשהאורות מסביב נכבים. עיבוד חדש לסרט הקצר משנת 2013.

האפלה - 2016 / The Darkness

ציון: 3.5 מתוך: 1 דירוגים.

משפחה חוזרת מחופשה בגרנד קניון כאשר הבן הצעיר מביא משם אבן בעלת יכולות על טבעיות שמשפיעות על חיי היום יום של המשפחה.

ההזמנה - 2015 / The Invitation

בזמן מסיבת ערב בבית שלו לשעבר,הוא חושב גרושתו ובעלה הטרי יש כוונות אפלות על אורחיהם.

חדר ירוק - 2015 / Green Room

ציון: 7.5 מתוך: 1 דירוגים.

לאחר שהיו עדים לרצח, חברי להקת רוק פאנק הוא נאלצים להלחם ולישרוד נגד קבוצה של גלוחי ראש המטורפים.

להתעורר מפחד - 2016 / Before I Wake

ציון: 8 מתוך: 3 דירוגים.

ג'סי ומארק זוג הורים שאיבדו את בנם בתאונה טרגית, מחליטים לאמץ נער יתום בשם קודי אשר ניחן ביכולות על טבעיות ומסוגל לעורר את חלומותיו בזמן שהוא ישן אך כמו גם את הסיוטים האפלים שלו.

הצד האחר של הדלת - 2016 / The Other Side of the Door

ציון: 8.5 מתוך: 2 דירוגים.

משפחה עוברת אירוע טראגי כאשר בנם הקטן נהרג בתאונה, מאז חייהם אינם חיים מחליטה האם לנסות פולחן עתיק ואפל שיאפשר לה לדבר עם בנה האהוב ולהפרד ממנו כמו שצריך. היא נוסעת למקדש עתיק שבו דלת המשמשת קישור בין העולם הזה לעולם הבא ונאמר לה לעולם לא לנסות לפתוח את הדלת כי זה יוצר חוסר איזון … להמשיך לקרוא הצד האחר של הדלת

המכשפה - 2015 / The Witch

ציון: 3.5 מתוך: 9 דירוגים.

משפחה ב 1630 ניו אינגלנד נקרע לגזרים על ידי כוחות של כישוף, מאגיה שחורה והחזקה.

גאווה ודעה קדומה וזומבים - 2016 / Pride and Prejudice and Zombies

על פי ספרו של סת' גרהם-סמיט , ורסיית אימה לספרה המוכר של ג'ין אוסטין "גאווה ודעה קדומה" בשילוב של אלמנטים מסיפורי הזומבים המודרניים. אליזבת בנט היא נערה דעתנית וחריפה שחיה במאה ה-18 ונאלצת להתחתן לגבר עשיר על ידי אימה. בו בזמן תוקף את העולם וירוס שהופך אנשים לזומבים אכזריים צמאי דם. בכדי לשרוד נאלצת אליזבת … להמשיך לקרוא גאווה ודעה קדומה וזומבים

דרך קלוברפילד 10 - 2016 / 10 Cloverfield Lane

ציון: 6.5 מתוך: 3 דירוגים.

סרטו של ג'יי ג'יי אברהמס, סרט המשך לסרט משנת 2008 קלוברפילד, שלושה אנשים תקועים במרתף מאויימים מתרחישי הזוועה בחוץ.

הילד - 2016 / The Boy

ציון: 7 מתוך: 3 דירוגים.

מטפלת גרטה (לורן כהן) מתקבלת לעבודה כאומנת, המומה לגלות שהילד של המשפחה הבריטית, הוא למעשה בובה בגודל טבעי שהמשפחה מתייחסת אליו כאל בן אנוש. לאחר הפרת רשימת כללים נוקשים של המשפחה, אירועים מטרידים גורמים לה להאמין שהבובה היא באמת בחיים.

רוח זדונית 2 - 2015 / Sinister 2

ציון: 4 מתוך: 1 דירוגים.

רוח זדונית 2: אמא צעירה ושני בניה התאומים עוברים לגור בבית כפרי שמסומן למוות.

קשורים בנקמה - 2015 / Bound to Vengeance

בחורה צעירה שקבורה במרתף שלה על-ידי טורף מיני, מצליחה להמלט מהשובה שלה. היא לא ידעה מה יקרה לאחר מכן.

הקדושים - 2015 / The Hallow

משפחה שעברה לבית טחנת רוח נידח באירלנד מוצאת את עצמה במלחמת הישרדות מול יצורים משונים המתגוררים ביער.

היער - 2016 / The Forest

ציון: 4 מתוך: 5 דירוגים.

אימה בלתי מוסברת מתרחשת ביער יפני.

פעילות על טבעית: מימד הרפאים - 2015 / Paranormal Activity: The Ghost Dimension

שימוש במצלמה מיוחדת שיכולה לראות רוחות, משפחה חייבת להגן על הבת שלהם מישות רעה עם תכנית מרושעת.

דפיקה בדלת - 2015 / Knock Knock

ציון: 3.5 מתוך: 5 דירוגים.

איבן, ארכיטקט (קיאנו ריבס) נשוי באושר שנשאר בסוף השבוע לבד בביתו. ערב גשום וסוער ולפתע דפיקה בדלת, בחוץ שתי נערות רועדות מקור ומבקשות מקלט חם בביתו עד אשר הסערה תיגמר. אך מהרה מגלה איבן שעשה טעות וכי עזרה לעוברי אורח היא לא תמיד ההחלטה הנכונה.

הרוע שבפנים 3 - 2015 / Insidious: Chapter 3

ציון: 8.5 מתוך: 3 דירוגים.

המתקשרת המחוננת אליז מסכימה להשתמש בכישרון שלה לתקשר עם המתים, כדי לעזור לנערה שסומנה בידי כוחות אפלים על-טבעיים.

צוהר - 2013 / Oculus

אשה מנסה לזכות את אח שלה מאשמה ברצח תוך ניסיון להוכיח שהפשע בוצע על ידי תופעה על-טבעית.

זדוני (מרושע) - 2012 / Sinister

ציון: 7.5 מתוך: 2 דירוגים.

מחבר ספרי פשע שמבוססים על מקרים אמיתיים מנסה למצוא את הסיפור הגדול הבא שלו, הוא נתקל בקופסא של קלטות וידאו המראות משפחות שנרצחות באכזריות, אבל החקירה שלו במהרה מובילה אותו לישות על טבעית שמתכננת לשים את משפחתו על הכוונת.

בוגדני (הרוע שבפנים) - 2010 / Insidious

ציון: 8 מתוך: 1 דירוגים.

משפחה צעירה מגלה שיישויות מרושעות נמשכות לבנם שנמצא בתרדמת. בעוד הישויות מנסות להשיג אותו. הבן כלוא בתוך ממלכה אפלה וחתרנית בשם "הלאה".

אנאבל - 2014 / Annabelle

ציון: 7 מתוך: 5 דירוגים.

השנה היא 1970 – תקופה שעדיין נשלטת על ידי סיפורי רצח ומרד הנעורים של העשור הקודם, המשפט של מנסון והקטל המתמשך של מלחמת ויטנאם, שממשיך לרצד על מסכי הטלוויזיה. הזוג הצעיר, מיה וג'ון פורם מאמינים שמצאו את המפלט שלהם בפרברים, הרחק מהכעס והכאוס לצד שכנים אדיבים עמם הם הולכים לכנסייה ועם חדר ילדים מטופח הממתין … להמשיך לקרוא אנאבל

נעלמים - 2015 / Pay the Ghost

ציון: 7.5 מתוך: 2 דירוגים.

שנה לאחר העלמותו של בנו צ'ארלי, במהלך קרנבל ליל כל הקדושים, פרופ' מייק לאופורד,(ניקולס קייג'),רדוף על ידי תמונות מוזרות והודעות מפחידות שלא ניתן להסבירן. ביחד עם קריסטן,(שרה ווין קולייס) אשתו הפרודה, עוצר את הכל בכדי לפתור את התעלומה ומחפש בקדחתנות את בנו האבוד, בכך, הוא שולף אגדה שמסרבת להעלם ולהישאר קבורה בעבר….

הביקור - 2015 / The Visit

ציון: 6.5 מתוך: 4 דירוגים.

אם חד הורית (קתרין האן) שולחת את שני ילדיה הצעירים לביקור אצל סבא וסבתא שלהם, אך מהר מאוד שני הילדים מגלים כי משהו לא קשורה וכי סבא וסבתא שלהם אחוזי דיבוק.

לזמן את הרוע - 2013 / The Conjuring

ציון: 9 מתוך: 5 דירוגים.

סיפורם של צמד החוקרים של העולם העל טבעי אד ולוריין וורן, אשר נחלצים לעזור למשפחה המאוימת על ידי נוכחות אפלה בבית חווה מבודד. נאלצים להתמודד עם ישות רבת עצמה, מוצאים עצמם הוורנרים במקרה הכי ביזארי ומפחיד אותו חקרו עד היום.

אל מבוך הגריזלי - 2015 / Into the Grizzly Maze

ציון: 6 מתוך: 1 דירוגים.

שני אחים תאחדים בבית ילדותם בטבע אלסקה. הם יצאו לטיול של כמה ימים, שם הם מאוימים ע"י דוב גריזלי שלא מרפה מהם.

באבאדוק - 2014 / The Babadook

ציון: 7.5 מתוך: 2 דירוגים.

אחד מסרטי האימה המדוברים של השנה, סרטה הראשון של השחקנית ג'ניפר קנט, זה התחיל כשאמא אמיליה (אסי דיוויס) הקריאה לסמואל הצעיר (נואה וייסמן) סיפור על "מיסטר באבאדוק", אז משהו רע התרחש בנפשו של הילד, אבל לא רק זה, גם מפלצת נוראית התנחלה בבית ולהתעלל בשוכניו.

הסיאנס - 2014 / Ouija

ציון: 6 מתוך: 2 דירוגים.

חבורת חברים נאלצת להתעמת עם פחדיהם העמוקים ביותר כשהם מעירים כוחות אפלים מלוח סיאנס עתיק.

הטיהור 2: לשרוד את הלילה - 2014 / The Purge: Anarchy

ציון: 3.5 מתוך: 1 דירוגים.

"הטיהור 2 לשרוד את הלילה" מגולל את סיפורם של זוג צעיר אשר מכוניתם נתקעת בכביש ראשי ברגע בו מתחיל ליל הטיהור השנתי. בזמן שכל האזרחים שומרי החוק מסתגרים בבתיהם, השניים מנסים למצוא מסתור בלילה ארוך מאוד בו אף אזרח לא פותח את דלת ביתו לסייע לזולת והאזרחים נרדפים על ידי פושעים חסרי תקנה. האם השניים … להמשיך לקרוא הטיהור 2: לשרוד את הלילה

הרוע שבפנים 2 - 2013 / Insidious: Chapter 2

ציון: 6.5 מתוך: 1 דירוגים.

"הרוע שבפנים 2" היינו סרט המשך לסרט "הרוע שבפנים" משנת 2010, משפחת למברט הרדופה מנסה לחשוף את סוד הילדות המסתורי שהותיר אותם מחוברים לעולם הרוחות המסוכן.

הטיהור - 2013 / The Purge

ציון: 8.5 מתוך: 2 דירוגים.

זה קורה במשך יממה אחת לשנה כאשר כל הפשעים בעיר חוקיים ומאושרים על-ידי הממשלה, מבין כל המשפחות הנכנסות למגננה, משפחה אחת נאלצת להתמודד עם קבוצת פושעים אכזרית שאינה יודעת רחמים.

קלוברפילד - 2008 / Cloverfield

ציון: 8 מתוך: 1 דירוגים.

רוב (מייקל שטהל-דיוויד) עומד לעזוב את ניו יורק לטובת יפן, וחמישה מחבריו עורכים לו מסיבת פרידה. הוא חשב לנצל את ההזדמנות כדי לסגור פינות ביחסיו עם חבריו ולהתוודות על חיבתו לאחת מהם, אבל רעידת אדמה חזקה משבשת את כל התוכניות. החברים, שמצלמים את מסיבת הפרידה, מנסים להתעדכן בחדשות וכשהמיסתורין רב על הגלוי, מנסים לעלות לגג … להמשיך לקרוא קלוברפילד