העיתון - 2017 / The Post

סיפור כיסוי שאופף ארבעה נשיאים אמריקנים דוחף את המוציא לאור הראשון של העיתון ואת העורך הנוקשה, להצטרף למאבק חסר תקדים בין עיתונאים לממשלה. בהשראת אירועים אמיתיים שקרו בארה"ב

The Disaster Artist - 2017 / The Disaster Artist

שחקן שאפתן בהוליווד פוגש זר מסתורי בשם טומי ויסאו, המפגש מוביל את השחקן לדרך תלולה שאף אחד לא יכול היה לנבא; יצירת הסרט הגרוע ביותר שנעשה אי פעם.

12 לוחמים - 2018 / 12 Strong

צוות של סוכני הסי-איי-אי וכוחות מיוחדים נכנסו לאפגניסטן בעקבות הפיגועים ב -11 בספטמבר בניסיון לפרק את הטליבאן.

העדות - 2017 / Ha' Edut

יואל ,היסטוריון סקרן במיוחד יוצא לחקור את נושא השואה בעצמו לאחר מאבק עיקש נגד מכחישי שואה. הוא מגלה שאמו מחזיקה בזהות בדויה ,ויוצא לחקור את האמת . סיפור על אדם המוכן לסכן הכל עד לתגלית

כל הכסף שבעולם - 2017 / All the Money in the World

הסיפור על חטיפתו של ג'ון פול גטי בן ה16 (צ'רלי פלאמר) והניסיונות הנואשים של אמו המסורה (מישל וויליאמס) לשכנע את אולימן ג'ון פול גטי (קווין ספייסי),האיש העשיר בעולם וסבו של הנער לשלם את הכופר כדי להציל את בנה.

The Current War - 2017 / The Current War

ראשי הממציאים הגדולים בעולם, תומס אדיסון וג'ורג' וסטינגהאוס מתחרים בניהם מי ימציא את ההמצאה הגדולה הבאה: מערכת חשמל עמידה וחזקה מספיק לשווק אותה לתושבי ארה"ב

גוטי - 2017 / Gotti

ג'ון גוטי שגדל בלב שכונת הפשע בניו יורק הופך לימים לעמוד בראש עולם הפשע והבוס של "משפחת גמברינו" .חייו לוקחים תפנית מפתיעה כאשר הוא חווה טרגדיה קשה, עומד בפני מערכת המשפט פעם אחר פעם ונגזר עליו עונש מאסר

מודי - 2017 / Maudie

ציון: 9 מתוך: 6 דירוגים.

מבוסס על סיפור אמיתי. מודי היא בחורה עדינה ושברירית אך נחושה , היא נשלחת לעבוד אצל אוורט לואיס במשק בית ,מודי משתוקקת לחיות הרחק ממשפחתה המגוננת ולעסוק באמנות ,רומן בלתי צפוי מתפתח בין מודי לבין בעל הבית

פרופסור מרסטון ונשות הפלא - 2017 / Professor Marston & the Wonder Women

הצצה לחייו הסוערים של ד"ר ויליאם מרסטון ,פסיכולוג וממציא ,שהגה את חוברת הקומיקס וונדר וומן בשנת 1941 . העלילה עוקבת אחר מערכות היחסים הפתוחות שקיים עם אשתו והמאהבת שלו.

להעיר את המלכה - 2017 / Victoria & Abdul

חברות בלתי צפויה בין מלכת אנגליה ויקטוריה ,לבין עבדול קארים, צעיר הודי העובד כפקיד.

להתראות כריסטופר רובין - 2017 / Goodbye Christopher Robin

סיפורו של סופר הילדים האהוב א.א מילן ומערכת היחסים הקסומה בינו לבין הבן שלו ,כריסטופר אשר הצעצועים שלו היוו השראה לכתיבת הספר "פו הדב". העלילה עוקבת אחרי חייהם של בני המשפחה, לאחר הצלחתו הגדולה של האב כסופר, באנגליה שלאחר מלחמת העולם הראשונה.

שעה אפלה - 2017 / Darkest Hour

ציון: 10 מתוך: 1 דירוגים.

מבוסס על סיפור אמיתי. בראשית ימייה של מלחמת העולם השנייה ,וינסטון צ'רצ'יל ,ראש הממשלה החדש של בריטניה נאלץ להתמודד עם החלטה הרת גורל, להתחיל במשא ומתן עם היטלר והנאצים או לצאת למלחמה למען העקרונות ושחרור האומה. כשכוח הנאצים מתחיל להשתלט במהירות על מערב אירופה, ואיום הפלישה קרב ,צ'רצ'יל ניצב בפני צבא לא מוכן, מלך סקפטי … להמשיך לקרוא שעה אפלה

האיש שהמציא את חג המולד - 2017 / The Man Who Invented Christmas

סיפורו של צ'ארלס דיקנס,מבוסס על הספר על האיש שכתב את "מזמור חג המולד ".מסעו הקסום של האיש שהגדיר את משמעות חג המולד.

קרב המינים - 2017 / Battle of the Sexes

הסיפור האמיתי של משחק הטניס ב -1973 בין הראשון בעולם בילי ג'ין קינג, לבין אלוף העולם לשעבר והמהפכן הטורי בובי ריגס.

האיש שהפיל את הבית הלבן - 2017 / Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House

סיפורו האמיתי של "גרון עמוק", הגורם החשאי שחשף את אחת השערוריות הגדולות באמריקה של שנות השבעים והמלחמה הקרה. ב-2005, נחשפה זהותו האמיתית של המדליף – הסוכן החשאי מארק פלט. הסרט מספר את סיפור חייו של אדם חסר מורא שהקריב את עצמו ומשפחתו למען חשיפת הסוד השמור ביותר בהיסטוריית הריגול.

אשתו של שומר גן החיות - 2017 / The Zookeeper's Wife

ציון: 7 מתוך: 1 דירוגים.

מנהל גן החיות בורשה ואשתו אנטונינה, שבזמן כיבושה של פולין ע"י הגרמנים במלחמת העולם השניהת עזרו ליהודים רבים להימלט ולהסתתר מהנאצים.

הגיבורים של בוסטון - 2016 / Patriots Day

הסרט מציג את הסיפור על הפיגוע שהתרחש במרתון בוסטון בשנת 2013, הכוללת את המצוד העירוני, כדי למצוא את המחבלים אחראים.

ההבטחה - 2016 / The Promise

ציון: 8 מתוך: 1 דירוגים.

הסרט מספר על משולש אהבה בין סטודנט מבריק לרפואה, יפיפייה מתוחכמת ועיתונאי אמריקאי נודע, בסוף ימי האימפריה העותומנית.

הכחשה - 2016 / Denial

ציון: 8.5 מתוך: 1 דירוגים.

סופרת והסטוריות נאבקת על האמת ההסטורית, היא מנסה להוכיח שהשואה אכן התרחשה, אך לנגדה עומד דיוויד אירווינג, שמכחיש את השואה ותובע אותה על הוצאת דיבה.

השתיקה - 2016 / Silence

ציון: 1.5 מתוך: 1 דירוגים.

סרטו החדש של מרטין סקורסזה. שני כמרים מגיעים ליפן במאה ה-17 בה הנוצרים מסתתרים מפני השלטון שני כמרים במאה ה-17 נמצאים בפני אלימות ורדיפות כהם נוסעים ליפן, כדי לאתר רבם ולהרבות הנצרות.

דנקרק - 2017 / Dunkirk

ציון: 7.5 מתוך: 1 דירוגים.

סיפורו של אחד המבצעים הנועזים ביותר במלחמת העולם השנייה, מבצע דינמו שבו חולצו מאות אלפי חיילים בריטיים וצרפתים מחופי צרפת.

מלכת המדבר - 2015 / Queen of the Desert

ציון: 7 מתוך: 1 דירוגים.

סיפור חייה של גרטרוד בל, נוסעת, סופרת, ארכיאולוגית, חוקרת, קרטוגרפית ונספחת פוליטית עבור האימפריה הבריטית בשחר המאה העשרים.

מצדיעים לך בילי לין - 2016 / Billy Lynn's Long Halftime Walk

בילי לין בן ה 19 חוזר הביתה לאחר שלחם בגבורה בעירק, באמצעות פלאשבקים הסרט מראה מה באמת התרחש שם במלחמה בניגוד לתפיסת המציאות שבא האמריקאים חושבים על המלחמה.

הניסוי - 2015 / Experimenter

ציון: 7.5 מתוך: 1 דירוגים.

ב -1961, פסיכולוג חברתי הנודע סטנלי מילגרם ביצעו שורה של ניסויים, מילגרם בחן את הציות לסמכות ואת מידת ההיענות של המשתתף לבצע פעולה שעלולה להיות מנוגדת לערכיו או למצפונו, כאשר גרם לנחקרים להאמין שהם נותנים הלם חשמלי לאחרים.

אססין קריד - 2016 / Assassin's Creed

ציון: 7.5 מתוך: 1 דירוגים.

כאשר קאלום לינץ (מייקל פסבנדר) חוקר את הזיכרונות של אגילר אבותיו ורווח את הכישורים של מתנקש הורים, הוא מגלה שהוא הצאצא של חברת אססין קריד.

אלביס וניקסון - 2016 / Elvis & Nixon

הסיפור האמיתי שלא סופר מאחורי הפגישה בין מלך הרוקנרול והנשיא ניקסון.

המושבה - 2015 / Colonia

ציון: 8.5 מתוך: 4 דירוגים.

הסרט מספר על חיפושיה הנואשים של צעירה אחרי חברה החטוף, חיפושים אלה מושכים אליה את קולוניה דיגנידד הנוראה, כת שאיש עדיין לא חמקה ממנו.

בן חור - 2016 / Ben-Hur

ציון: 8 מתוך: 5 דירוגים.

חידוש לקלאסיקה משנת 1959 מגולל את סיפור חייו של יהודה בן חור,יהודי עשיר שחי בירושלים במאה הראשונה לספירה ומואשם על ידי חברו בפגיעה בנציב הרומי. לאחר שנים של עבדות קשה חוזר בן חור לנקום את ניקמתו בחבר שהפליל אותו.

הבן של שאול - 2015 / Son of Saul

ציון: 8 מתוך: 1 דירוגים.

הבן של שאול (בהונגרית: Saul fia) הוא סרט דרמה הונגרי בנושא השואה, העלילה מתרחשת באוקטובר 1944 במחנה ההשמדה אושוויץ-בירקנאו, גיבור הסרט הוא סול (שאול) קמינסקי, איש הזונדרקומנדו. בעת פינוי תא הגזים, מבחין סול בילד גוסס אותו חונק למוות רופא-אסיר יהודי. סול משכנע עצמו שמדובר בבנו ומחליט חרף כל הקשיים והסיכון לחייו להביא את הגופה לקבורה … להמשיך לקרוא הבן של שאול

שעה של גיבורים - 2016 / The Finest Hours

ציון: 6 מתוך: 1 דירוגים.

מבוסס על סיפור אמיתי, לאחר שסופה קשה מכה בחוף המזרחי בניו אינגלנד, היא פוגעת בשתי מכליות נפט בעוד שצוות הסיפון לכודים בפנים. הקצין הבכיר על הסיפון מבין כי עליו לקחת פיקוד על הצוות המבוהל ולגרום להם לעבוד יחד כדי לשמור על הספינה עד שתגיע עזרה.

ספוטלייט - 2015 / Spotlight

ציון: 9 מתוך: 1 דירוגים.

מרטי ברון (ליב שרייבר) ממונה לעורך החדש של הבוסטון גלוב, הוא מכוון מיד את צוות "ספוטלייט" למעקב על כומר מקומי שהואשם בהתעללות מינית בעשרות מחברי הקהילה הצעירים במהלך 30 השנים האחרונות. בעודם מודעים שלתחקיר על הכנסייה הקתולית יהיו השלכות, העורך וולטר "רובי" רובינסון (מייקל קיטון) ביחד עם הכתבים סשה פייפר (רייצ'ל מקאדמס) ומייקל רזנדנס (מארק … להמשיך לקרוא ספוטלייט

גשר המרגלים - 2015 / Bridge of Spies

ציון: 6 מתוך: 1 דירוגים.

ג'יימס דונובן (טום הנקס), עורך דין אמריקאי אשר מגוייס על ידי ה-CIA במטרה לחלץ טייס שבוי בברית המועצות בזמן המלחמה הקרה.

האישה בזהב - 2015 / Woman in Gold

ציון: 8 מתוך: 1 דירוגים.

סרט דרמה המבוסס על סיפור אמיתי. ניצולת שואה מבוגרת מנסה להחזיר אליה ציור מפוסם ונגנב ממשפחתה על ידי הנאצים בעזרתו של עורך דין צעיר (ריאן ריינולדס)

קרקע קפואה - 2013 / The Frozen Ground

"קרקע קפואה" מספר את סיפורה של נערה צעירה אשר נמלטה מידיו של הרוצח הסדרתי רוברט הנסן. מבוסס על סיפור אמיתי.