קו הדממה - 2017 / Flatliners

ציון: 5 מתוך: 1 דירוגים.

רימייק לסרט משנת 1990 בכיכובה של נינה דוברב וקיפר סאתרלנד. חבורה של סטודנטים לרפואה מכניסים עצמם למוות קליני זמני ואז הכל משתבש ודברים מוזרים קורים.

בלייד ראנר 2049 - 2017 / Blade Runner 2049

30 שנה אחרי אירועי הסרט הראשון, יש בלייד ראנר חדש! קיי הוא שוטר במשטרת לוס אנג'לס (ריאן גוסלינג) שחושף סוד ישן שעלול להביא אסון על הנותר מהאנושות. הסוד שקיי גילה, מוביל אותו לצאת ולחפש את ריק דוקארד (האריסון פורד), בלייד ראנר לשעבר שנעלם לפני 30 שנה.

ולריאן ועיר אלף הכוכבים - 2017 / Valerian and the City of a Thousand Planets

שני הגיבורים במרכז הסיפור הם ולריאן (דיין דיהן) ולורלין (קארה דלווין), שני סוכנים של ממשלת הטריטוריות האנושיות, הם יוצאים למשימה בפיקודו של מפקדם (קלייב אוון), בעיר אלפא המאגדת בתוכה תושבים מאלפי גלקסיות הפזורות ביקום. אלפא מייצגת עיר סופר גלקטית המאכלסת את מיטב הכשרונות של תושבי היקום, אבל כוחות רשע הפועלים שם מאיימים על עתיד המקום … להמשיך לקרוא ולריאן ועיר אלף הכוכבים

Sleight - 2016 / Sleight

קוסם רחוב צעיר (יעקב לטימור) נותר לטפל באחותו הקטנה לאחר שהוריהם עוברים ופונה לפעילות בלתי חוקית כדי לשמור על קורת גג מעל ראשיהם. כאשר הוא נכנס עמוק מדי, אחותו נחטפת והוא נאלץ להשתמש הקסם שלו מוח מבריק להציל אותה.

המעגל - 2017 / The Circle

ציון: 9 מתוך: 3 דירוגים.

אישה מוכשרת מאוד חולמת על עבודה חלומית בחברה רבת עוצמה בשם המעגל, רק כדי לחשוף סדר יום מרושע שישפיע על חייהם של חבריה, משפחתה ושל האנושות.

אורות בפיניקס - 2017 / Phoenix Forgotten

20 שנה לאחר שנעלמו שלושה נערים בעקבות אורות מסתוריים שהופיעו מעל פיניקס, אריזונה, התגלה קטע בלתי נראה מאותו לילה, המתעד את השעות האחרונות של מסעם הגורלי.

הנוסע השמיני: קובננט - 2017 / Alien: Covenant

ציון: 7 מתוך: 3 דירוגים.

הפרק השני בטרילוגיה שהחלה עם פרומתיאוס. בדרך לכוכב לכת מרוחק בצד הרחוק של הגלקסיה, צוות של ספינת חלל חושב שגילה גן עדן לא נודע, אך למעשה מדובר בעולם אפל, מסוכן – שתושבו היחיד הוא דיוויד הרובוט (מייקל פסבנדר), הניצול של משלחת פרומתיאוס האבודה.

סימן חיים - 2017 / Life

ציון: 8.5 מתוך: 1 דירוגים.

צוות החלל הבינלאומי מגלה חיים על מאדים.

שומרי הגלקסיה 2 - 2017 / Guardians of the Galaxy Vol. 2

ציון: 6 מתוך: 2 דירוגים.

שומרי הגלקסיה 2 סרט המשך לקומיקס המצליח שומרי הגלקסיה מ 2014.

רוג אחד: סיפור מלחמת הכוכבים - 2016 / Rogue One: A Star Wars Story

הסרט הראשון בסדרת סרטי מלחמת הכוכבים שתעמוד בפני עצמה. הסרט מספר את סיפורם של חבורת גיבורים המתאחדים במטרה לבצע משימה מסוכנת והכמעט בלתי אפשרית – לגנוב תוכניות של נשק הרסני.

מקס סטיל - 2016 / Max Steel

ציון: 6.5 מתוך: 1 דירוגים.

הרפתקאותיו של נער מקס מקגראת ופלדת לווית הזרה, הוא חייב לאחד ולשלב הכוחות החדשים העצומים שלהם ולייצר גיבור על חדש "מקס סטיל".

לוגאן - 2017 / Untitled Wolverine Sequel

ציון: 6 מתוך: 2 דירוגים.

הסרט הבא בסדרת סרטי X-Men המבוסס על סיפור חייו של לוגאן (וולברין), מתרחש בעתיד כאשר X-Men הובסו, פרופסור צ'ארלס אקסבייר מתמודד עם מחלת אלצהיימר שמונעת ממנו לזכור ולוגאן מאבד לאט לאט את יכולות הריפוי שלו ומתחיל להזדקן. הם יוצאים יחדיו להלחם בתאגיד ששולט על העולם על ידי נתנאל אסקס ומותיר אותו לאבדון בעזרת נערה צעירה … להמשיך לקרוא לוגאן

הנוסעים - 2016 / Passengers

ציון: 8 מתוך: 9 דירוגים.

ספינת חלל גדולה מסיעה אלפי אנשים השקועים בתרדמת. עקב תקלה, נוסע אחד מתעורר תשעים שנה לפני הזמן המיועד ומבין שהגורל הצפוי לו הוא חיים שלמים של בדידות מוחלטת וכדי להפיג את הבדידות הוא מחליט להעיר נוסעת אחת נוספת.

סלולרי - 2016 / Cell

ציון: 3 מתוך: 4 דירוגים.

כשתדר סלולרי מיסתורי נשלח ברחבי העולם ומתכנת מחדש את מוחותיהם של כל המשתמשים בטלפון שלהם, כאוס מוחלט נזרע. בתוך הבלאגן, אמן נחוש בדעתו למצוא את בנו הצעיר בניו אינגלנד, ארהב.

המפגש - 2016 / Arrival

ציון: 8 מתוך: 1 דירוגים.

לאחר שחללית מסתורית ענקית נוחתת על כדור הארץ, בלשנית מומחית מגויסת על ידי הצבא כדי לקבוע האם פניהם לשלום או למלחמה.

האויב שבפנים: פרק הסיום - 2016 / Resident Evil: The Final Chapter

ציון: 5.5 מתוך: 1 דירוגים.

הסרט האחרון בסדרת סרטי "האויב שבפנים", מילה ג'ובוביץ' חוזרת פה להלחם בזומבים שמאיימים להשמיד את האנושות שנמצאת על סף גסיסה, חייבת לחזור למקום שבו הסיוט התחיל – ראקון סיטי , שם תאגיד אמברלה צובר כחותיה למתקפה האחרונה והקטלנית.

רובוטריקים: האביר האחרון - 2017 / Transformers: The Last Knight

תקציר עדיין לא קיים לסרט זה

מכסחות השדים - 2016 / Ghostbusters

ציון: 6.5 מתוך: 2 דירוגים.

רימייק לסדרת סרטי "מכסחי השדים" והפעם מכסחות השדים.

הטיהור 3 שנת בחירות - 2016 / The Purge: Election Year

ציון: 8 מתוך: 3 דירוגים.

המשך שלישי לסדרת סרטי הטיהור, הסרט שומר על קו עלילה דומה לשאר הסרטים כאשר כל שנה יש תאריך שבו במשך 24 שעות כל הפשעים מותרים כולל רצח ואונס ומותר לבצע כל דבר מבלי לעמוד לדין על המעשים. הסרט השלישי מתרכז בניסיון של סנטורית לבטל את המנהג האלים לאחר שחוותה בילדותה התעללות קשה וכל משפחתה נרצחה … להמשיך לקרוא הטיהור 3 שנת בחירות

מורגן - 2016 / Morgan

ציון: 7 מתוך: 4 דירוגים.

הסרט בכיכובה של קייט מארה,זהו סרט דרמה אימתית עתידנית המתרחשת במציאות בה יוצרים יישויות מלאכותיות במפעל. מנהלת הסיכונים של המפעל נאלצת להחליט האם לקטוע את חיה של אחת היישויות לאחר שנתגלו אצלה בעיות.

זיכרון קטלני - 2015 / Vice

ציון: 6.5 מתוך: 2 דירוגים.

בעולם בו המציאות עולה על כל דימיון ג'וליאן מייקלס יצר רובוטים מלאכותיים שנראים כמו בני אדם אשר תפקידם להגשים את הפנטזיות הפרועות ביותר של האנשים, אבל רובוטית אחת נמלטת לאחר שפיתחה מודעות עצמית רבה מעל למצופה.

הארדקור הנרי - 2015 / Hardcore Henry

ציון: 8.5 מתוך: 2 דירוגים.

סרט אקשן שאפתני ומיוחד המצולם כולו מנקודת מבט של השחקן הראשי, הנרי הוא גבר שקם לתחיה מן המתים על ידי אישתו, ללא שום זיכרון מעברו חייב הנרי לגלות את זהותו ועברו כדי להציל את אישתו מפניו של הרשע אשר מנסה ליצור חיילים מהודנסים ביולוגית.

סטארטרק: אל האינסוף - 2016 / Star Trek Beyond

זהו המשך לסדרת הסרטים החדשה של מסע בין כוכבים. עלילה אינה ידועה בשלב זה.

שווים - 2015 / Equals

ציון: 6.5 מתוך: 12 דירוגים.

סיפור אהבה עתידני המתרחש בעולם שבו הרגשות חוסלו ואינם קיימים עוד.

האיש האחרון - 2015 / Z for Zachariah

אן (מרגו רובי) חיה בחווה נידחת ומאמינה שהיא השורדת האחרונה בעולם, אך לאחר שהיא פוגשת בלומיס (צ'יווטל אגיופור) – מדען גוסס הלבוש בחליפה נגד קרינה, היא מטפלת בו עד להחלמתו. במהרה היא מפתחת אליו רגשות ומתפתח ביניהם רומן. הופעתו של בחור נוסף, קיילב (כריס פיין), בחור צעיר ויפה אשר הגעתו מערערת את מערכת היחסים של … להמשיך לקרוא האיש האחרון

סאגת מפוצלים: נאמנים - 2016 / The Divergent Series: Allegiant

ציון: 6 מתוך: 4 דירוגים.

סרט המשך לסרט המצליח מפוצלים משנת 2014, מבוסס על הרומן רב המכר של ורוניקה רות. אחרי הגילויים המפתיעים שנחשפו בסרט הקודם בסדרה, טריס יוצאת יחד עם פור בפעם הראשונה מחוץ לתחומי החומה ומשאירה את משפחתה וחבריה מאחור על מנת למצוא פתרון לכאוס שבעיר. תגליות חדשות נוספות מצפות לה והיא נאלצת לעמוד מול מבחני נאמנות בלתי … להמשיך לקרוא סאגת מפוצלים: נאמנים

דרך קלוברפילד 10 - 2016 / 10 Cloverfield Lane

ציון: 6.5 מתוך: 3 דירוגים.

סרטו של ג'יי ג'יי אברהמס, סרט המשך לסרט משנת 2008 קלוברפילד, שלושה אנשים תקועים במרתף מאויימים מתרחישי הזוועה בחוץ.

היום השלישי: התחדשות (התחייה) - 2016 / Independence Day: Resurgence

ציון: 6 מתוך: 3 דירוגים.

לאחר שהחייזרים ביקרו על כדור הארץ (בסרט הקודם היום השלישי) מדינות העולם מתאגדות ביחד להקים תוכנית הגנה מיוחדת נגד פלישה חייזרית באמצעות טכנולוגיה חייזרית שבידם. אך לחייזרים תוכנית שונה והם מתכוננים בעצמם לתקיפה גדולה ועוצמתית מאין כמותה.

הגל החמישי - 2016 / The 5th Wave

ציון: 6 מתוך: 8 דירוגים.

לאחר ש 4 גלים קטלניים השמידו את רוב כדור הארץ יוצאת קאסי בת ה-16 (קלואי גרייס מורץ) להציל את אחיה הצעיר. כשהיא נערכת לגל החמישי הקטלני והבלתי נמנע, קאסי מכירה בחור צעיר שעשוי להיות התקווה האחרונה שלה בחיפוש אחר אחיה.

קפטן אמריקה: מלחמת האזרחים - 2016 / Captain America: Civil War

ציון: 8 מתוך: 3 דירוגים.

מנהיגי עולם מחליטים להעביר הצעת חוק שתפקח על פעילות גיבורת על, דבר זה גורם למחלוקת בקרב צוות "הנוקמים" אשר מתחלקים לשתי קבוצות, אלו שתומכים באיירון מן, ואלה שתומכים בקפטן אמריקה, דבר הגורם לקרב ענק בין בני הברית לשעבר.

ארבעה מופלאים - 2015 / Fantastic Four

גרסה קולנועית חדשה לקומיקס על חבורת גיבורי העל המצליחה של חברת מארוול. "ארבעה מופלאים" מתמקד בארבעה צעירים אשר משוגרים ליקום מקביל ומסוכן המשנה את צורתם הפיזית בדרכים מפתיעות. חייהם משתבשים באופן בלתי הפיך ועל הצוות ללמוד ולנצל את היכולות החדשות שלהם ולעבוד יחד בכדי להציל את כדור הארץ מחבר שהפך לאויב.

דדפול - 2016 / Deadpool

ציון: 9 מתוך: 5 דירוגים.

סוכן הכוחות המיוחדים ווייד וילסון עבר ניסוי שהעניק לו יכולות ריפוי מואצות והפך לרוצח שכיר ואימץ את הדמות של דדפול, עם יכולות חשדות וחוש הומור שחור יוצא למצוא את האדם שכמעט הרס את חייו.

משחקי הרעב: עורבני חקיין חלק 2 - 2015 / The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

ציון: 9 מתוך: 1 דירוגים.

הפרק האחרון בסדרת סרטי משחקי הרעב, פאנם מצויה במלחמה, קטניס עומדת מול הנשיא סנואו (דונלד סאתרלנד) בעימות האחרון עם חבריה הטובים הכוללים את גייל (ליאם המסוורת'), פיניק (סאם קלאפין) ופיטה (ג'וש האצ'רסון). קטניס יוצאת למשימה אחרונה בהחלט עם יחידה ממחוז 13 על מנת לשחרר את אזרחי פאנם ולשרוד את ניסיונות ההתנקשות בחייה על ידי הנשיא … להמשיך לקרוא משחקי הרעב: עורבני חקיין חלק 2

אנטמן - 2015 / Ant-Man

הוא חמוש ביכולת המדהימה להתכווץ בגודלו ולהעלות את כוחו הפיזי. הגנב המדופלם סקוט לאנג חייב לאמץ את הגיבור הפנימי שלו ולעזור למורה הרוחני שלו, ד"ר הנרי פים, להגן על הסוד שמאחורי חליפת איש הנמלה המרהיבה שלו מפני דור חדש של איומים עצומים. נגד מכשולים בלתי אפשריים לכאורה, פים ולאנג חייבים לתכנן ולבצע את שוד שיציל … להמשיך לקרוא אנטמן

משחקי הרעב: עורבני חקיין חלק 1 - 2014 / The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

ציון: 8 מתוך: 2 דירוגים.

בחלק הראשון של הסרט שיחתום את הטרילוגיה המצליחה, קטניס אוורדין (ג'ניפר לורנס) מוצאת את עצמה במחוז 13, לאחר שהשמידה את המשחקים האכזריים לנצח. תחת הנהגתה של הנשיאה קוין (ג'וליאן מור) ותמיכתם של חבריה, קטניס פורשת כנפיים ונלחמת כדי להציל את חברה פיטה (ג'וש האצ'רסון) והופכת לפנים ולסמל המהפכה נגד שלטון הקפיטול.

עולם היורה - 2015 / Jurassic World

ציון: 8.5 מתוך: 5 דירוגים.

"עולם היורה" עוקב אחר חוקר הדינוזאורים אוון גריידי אשר מתבקש על ידי מאסראני ליצור דינוזאור חדש בשם איינדומינוס רקס, וזאת במטרה להגביר את נוכחות המבקרים בפארק. אך העניינים לאחר שהדינוזאור שנוצר נמלט ושני האחיינים של קלייר מנהלת התפעול של הפארק המבקרים באי, נקלעים להשתוללות הקטלנית של היצור.

הרץ במבוך: מבחני הכווייה - 2015 / Maze Runner: The Scorch Trials

ציון: 4.5 מתוך: 2 דירוגים.

לאחר שהצליחו לברוח מהמבוך, בני הנוער הניצולים יצטרכו להתמודד עם האתגרים של עולם אשר נפגע אנושות על-ידי מגפה ובין היתר התפרצויות להבה סולאריות.

קפטן אמריקה: חייל החורף - 2014 / Captain America: The Winter Soldier

ציון: 9 מתוך: 2 דירוגים.

כריס אוונס חוזר בדמותו של גיבור העל האיקוני סטיב רוג'רס/קפטן אמריקה, לצד סקרלט ג'והנסון כאלמנה השחורה, וסמואל ל.ג'קסון כניק פיורי. בנוסף, רוברט רדפורד הצטרף לצוות הכוכבים כסוכן אלכסנדר פירס, מנהיג בארגון ש.י.ל.ד. הסרט ממשיך היכן ש'הנוקמים' הפסיקו, כשסטיב רוג'רס נאבק כדי לקבל על עצמו את תפקיד הלוחם בעולם המודרני ומתחבר לנטשה רומנוף, שידועה גם בשם … להמשיך לקרוא קפטן אמריקה: חייל החורף

אקס-מן: העתיד שהיה - 2014 / X-Men: Days of Future Past

ציון: 8.5 מתוך: 3 דירוגים.

חבורת האקס-מן האולטימטיבית נמצאת במלחמת הישרדות להצלת כל המינים בשתי תקופות שונות. הדמויות האהובות מטרילוגיית אקס-מן המקורית מאחדות כוחות עם מקביליהם הצעירים מ"אקס-מן: ההתחלה" בקרב אפי שחייב לשנות את העבר בכדי להציל את העתיד.

ספיידר מן המופלא 2 - 2014 / The Amazing Spider-Man 2

ציון: 9.5 מתוך: 2 דירוגים.

זה נהדר להיות ספיידרמן (אנדרו גארפילד), עבור פיטר פרקר, אין כמו ההרגשה של להתלות בין גורדי שחקים, לאמץ את תפקיד גיבור ולבלות זמן עם גוון (אמה סטון). אבל להיות ספיידרמן יש גם מחיר: רק ספיידרמן יכול להגן על חבריו הניו-יורקרים מהנבלים שמאיימים על העיר. עם הופעתו של אלקטרו (ג'יימי פוקס), פיטר חייב להתעמת עם אויב … להמשיך לקרוא ספיידר מן המופלא 2

ספיידר מן המופלא - 2012 / The Amazing Spider-Man

ציון: 4 מתוך: 1 דירוגים.

"ספיידרמן המופלא" הוא פרק נוסף בהרפתקאותיו של איש העכביש. "ספיידרמן המופלא" מציג את סיפורו של פיטר פארקר (אנדרו גרפילד), שהוריו נטשו אותו כשהיה ילד ואז גדל אצל דודו בן (מרטין שין) ודודתו מאי (סאלי פילד). כמו כל בני הנוער בגילו, פיטר מנסה להכיר את עצמו ולהבין דברים על חייו. הוא מתאהב בגוון (אמה סטון), ולראשונה … להמשיך לקרוא ספיידר מן המופלא

שליחות קטלנית: ג'נסיס - 2015 / Terminator Genisys

ציון: 5 מתוך: 1 דירוגים.

לאחר שמוצא את עצמו בזמן אחר, קייל ריס מצטרף לאמו של ג'ון קונור, שרה, ול"מחסל" מזדקן על מנת למנוע את מה שהעתיד צופה – יום הדין.

בדרך לג'קוזי עוצרים בזמן - 2015 / Hot Tub Time Machine 2

כאשר לו (רוב קודרי) מוצא את עצמו בצרה, ניק (קרייג רובינסון) וג'ייקוב (קלארק דיוק) מפעילים שוב את ג'קוזי מכונת הזמן כדי לנסות ולחזור לעבר. אך בהיסח הדעת הם מוצאים את עצמם בעתיד עם אדם הצעיר (אדם סקוט). כעת הם יאלצו לשנות את העתיד על מנת להציל את העבר, שהוא בעצם ההווה בסרט ההמשך מהצוות שהביא … להמשיך לקרוא בדרך לג'קוזי עוצרים בזמן

הנותרים - 2014 / Left Behind

רייפורד סטיל (ניקולס קייג') המטיס מטוס מסחרי שעות ספורות לאחר ה"התעלות" (בנצרות) שלושים אלף רגל מעל האוקיינוס האטלנטי, רייפורד מתמודד עם מטוס פגוע, נוסעים מבוהלים, ורצון נואש לחזור למשפחתו. על הקרקע, בתו, קלואי סטיל (קאסי תומסון) נשארת בין אלה שנותרו מאחור ונאלצת לנווט בעולם של טירוף כשהיא מחפשת את שאר משפחתם האבודים.

שומרי הגלקסיה - 2014 / Guardians of the Galaxy

ציון: 7 מתוך: 1 דירוגים.

ההרפתקן פיטר קוויל הופך למטרה של צייד ראשים אכזרי אחרי שגנב אבן שמימית ומיסתורית שהייתה שייכת לרונאן, נבל המאיים על היקום כולו. כדי להתחמק מרונאן העקשן, קוויל נאלץ לכרות ברית עם רביעיה של יצורים מיואשים: רוקט – רקון בעל אקדח, גרוט – יצור אנושי דמוי עץ, גאמורה הקטלני והאניגמטי ודראקס המשמיד בעל יצר נקמה. כשקוויל … להמשיך לקרוא שומרי הגלקסיה

כוכב הקופים: השחר - 2014 / Dawn of the Planet of the Apes

אומה מתפתחת של קופים שעברו מוטציה גנטית בראשות סיזר, נמצאת תחת איום בידי קבוצה של בני אדם ששרדו את הוירוס הקטלני שהשתחרר עשור קודם לכן. הם מגיעים לשלום שברירי, אבל השלום הזה קצר מועד כששני הצדדים עומדים על סף מלחמה שתכריע מי יהיה המין שישלוט בכדור הארץ.

מפוצלים - 2014 / Divergent

ביאטריס פריור (שיילין וודלי), בת עשרה עם מוח מיוחד, מגלה כי חייה בסכנה כאשר מנהיג המשטר מנסה לבחון את בני מינה בניסיון לתפוס שליטה על החברה המשוסעת. מבוסס על הרומן רב המכר של ורוניקה רות.

גברים בשחור 3 - 2012 / Men in Black 3

הסוכן ג'יי (ויל סמית) והסוכן קיי (טומי לי ג'ונס) חוזרים… בדיוק בזמן! ג'יי כבר הספיק לראות כמה דברים לא שגרתיים ב-15 שנותיו בארגון, אבל שום דבר, אפילו חוצנים, לא מביך אותו כמו השותף המאופק שלו. אבל כשחייו של קיי וגורל כדור הארץ מונחים על כף המאזניים, הסוכן ג'יי חייב לחזור אחורה בזמן כדי לסדר את … להמשיך לקרוא גברים בשחור 3

כוכב הקופים: המרד - 2011 / Rise of the Planet of the Apes

כוכב הקופים: המרד" הוא פרק חדש בסדרת הסרטים הוותיקה, החוזר אחורה ומתאר את האירועים שקרו לפני ההתרחשויות המוכרות לנו. וכך, אנחנו זוכים לגלות כיצד התחילו הקופים את ההשתלטות שלהם על העולם. הסרט מפנה את האצבע לשאפתנות האנושית היהירה ולקדמה טכנולוגית חסרת רסן. מתברר כי כל זה קרה באשמת מדען בשם וויל (ג'יימס פרנקו), שערך שורה … להמשיך לקרוא כוכב הקופים: המרד

קוד מקור - 2011 / Source Code

ציון: 8.5 מתוך: 2 דירוגים.

חייל מתגייס לניסוי מדעי של הממשלה. מוחו מוחדר לתוך גופו של אדם אשר שרד פיגוע טרוריסטי ברכבת, ונאלץ לחוות דרכו פעם אחר פעם את רגע הפיצוץ. האם הוא יצליח למנוע את הפיגוע הבא?

התחלה - 2010 / Inception

ציון: 9 מתוך: 1 דירוגים.

הקולנוען המוערך כריסטופר נולאן מביים צוות שחקנים בינלאומי בסרט "התחלה", מותחן מדע בדיוני מקורי שמתרחש ברחבי תבל וחודר עמוק אל תוך עולם החלומות האינטימי והאינסופי. דום קוב (ליאונרדו דיקפריו) הוא גנב מיומן, הטוב ביותר באמנות המסוכנת של הסחיטה. הוא מתמחה בגניבה של סודות בעלי ערך עמוק מתוך תת המודע במצב של חלום, כשהמוח הכי חשוף … להמשיך לקרוא התחלה

ג'קוזי מכונת הזמן - 2010 / Hot Tub Time Machine

ציון: 8.5 מתוך: 2 דירוגים.

בזמן חופשה של 4 חבר'ה ואחרי שתיית אלכוהול מטורפת וישיבה בג'קוזי במשך כל הלילה, הם מתעוררים בבוקר מבלי לזכור שום דבר ובנוסף לכך הם גם מגלים שהם חזרו אחורה בזמן,לשנת 1986, בעזרת הג'קוזי.

הנבואה - 2009 / Knowing

ציון: 5 מתוך: 1 דירוגים.

קבוצת ילדים מתבקשת בבית הספר לצייר איך לדעתם יראה העתיד ואירועים שיתרחשו בו. לאחר שהילדים מציירים את המחשבותיהם, הציורים נסגרים ונקברים ב"קפסולת זמן". 50 שנה מאוחר יותר, קבוצת ילדים ביחד עם הוריהם פותחים את קפסולת הזמן וכל ילד מקבל ציור, וכותב האם העתיד נראה כפי שמצוייר והאם האירוע המצוייר התרחש. טד (ניקולס קייג'), הוא מורה, … להמשיך לקרוא הנבואה

גיימר - 2009 / Gamer

בעתיד הלא רחוק התוכנית הפופולארית ביותר בטלוויזיה היא "המשחק", תוכנית שפורצת את כל הגבולות – משחק און ליין שהשחקנים בו הם אסירים אמיתיים. הכוכב הגדול הוא נער בן 17 (לודאן לורמן) שפשוט שולט בגורל שלהם. ג'ון טילמן (ג'רארד באטלר), הופלל על פשע שלא ביצע ונידון למאסר עולם. הוא רוצה לחזור לאישתו וביתו ועל מנת לעשות … להמשיך לקרוא גיימר

שליחות קטלנית: התעוררות - 2009 / Terminator Salvation

עלילת הסרט מתרחשת בשנת 2018 בעתיד פוסט-אפוקליפטי שאחרי אירועי "יום הדין", במהלכם המערכת הממוחשבת "סקיינט" ניסתה להשתלט על העולם וגרמה להשמדת מרבית האנושות במהלך מתקפה גרעינית. קבוצת ניצולים אשר מונהגת על ידי ג'ון קונור (כריסטיאן בייל) נלחמת ב"סקיינט" וצבא המכונות שלהם כדי למנוע מהם להשלים את העבודה. העתיד כפי שתואר בפני ג'ון קונור במשך כל … להמשיך לקרוא שליחות קטלנית: התעוררות

אני אגדה - 2007 / I Am Legend

רוברט נביל (וויל סמית') הוא מדען מבריק, אבל אפילו הוא לא יכול לעצור את הוירוס הקטלני שיוצר ע"י בני-אדם. איכשהו מסתבר שהוא מחוסן לוירוס, נביל הוא הניצול היחידי בניו-יורק ואולי בעולם כולו, אבל הוא לא לבד. הוא מוקף ב"נגועים", קרבנות המגיפה שעברו מוטציה לאוכלי בשר היכולים לחיות רק בחשיכה ואשר יטרפו או ידביקו כל מי … להמשיך לקרוא אני אגדה

נקסט - 2007 / Next

לכריס ג'ונסון (ניקולס קייג'), קוסם קטן מלאס וגאס, יש סוד שמציק לו: הוא מסוגל לראות כמה דקות לתוך העתיד. כשהיה ילד עבר בדיקות ומבחנים של הממשלה וכל מוסד רפואי שהצליח להגיע אליו, עד שנמאס לו לחלוטין – כיום, הוא מעדיף להתחבא בעיר הנוצצת תחת שם בדוי, להתפרנס מטריקים זולים וזכיות קטנות בהימורים. אבל כשארגון טרור … להמשיך לקרוא נקסט

אני, רובוט - 2004 / I, Robot

השנה היא 2035. רובוטים נמצאים בכל מקום ועושים את העבודות שבני האדם מטילים עליהם. דל ספונר (סמית') הוא שוטר רובופוב במשטרת שיקגו החוקר את הרצח של ד"ר מיילס הוגנמילר, העובד במפעל לרובוטים. החשוד העיקרי הוא רובוט בשם "סוני" (טודיק), דבר קשה לתפיסה כי משמעותו היא ש"סוני" עבר על הכלל הבסיסי ביותר ברובוטיקה ופגע בבן אנוש. … להמשיך לקרוא אני, רובוט

שליחות קטלנית 3: עלייתן של המכונות - 2003 / Terminator 3: Rise of the Machines

סוף העולם מתקרב, והוא מגיע בדמותם של רובוטים קטלניים המאיימים על הקיום האנושי. ג'ון קונור, מי שנועד להגן על האנושות, היה בטוח שסיים את המלאכה כשהשמיד את המפעל שפיתח את הרובוטים כשהיה נער בן 10 (שליחות קטלנית 2). לרשת "סקיינט", האחראית על הפיתוח הנ"ל, תוכניות אחרות, והיא איתנה בדעתה לפתח בינה מלאכותית, עכשיו יותר מאי … להמשיך לקרוא שליחות קטלנית 3: עלייתן של המכונות

ארמגדון - 1998 / Armageddon

הארי סטמפר הוא מומחה עולמי לקידוחי נפט. הבעיה היא שעוזרו הצעיר מתעקש לחזר אחרי בתו הצעירה. כעבור זמן קצר זו הופכת להיות בעיה משנית כשאל כדור הארץ דוהר אסטרואיד ענק המאיים להשמיד את העולם. ראש סוכנות החלל מעלה רעיון נועז: לשלוח את הארי וצוותו כדי שיקדחו חור בלב האסטרואיד, ישלשלו פנימה פצצת מימן וזו כבר … להמשיך לקרוא ארמגדון

גברים בשחור - 1997 / Men in Black

ציון: 4.5 מתוך: 1 דירוגים.

סרטו של בארי זוננפלד (משפחת אדאמס לדורותיה), על היחידה המיוחדת לטיפול בחיזרים החיים ביננו. וויל סמית הוא שוטר צעיר שרודף אחרי חשוד הנראה לו משונה קצת (ובצדק). טומי לי ג`ונס מ"היחידה", מגייס אותו לשורות ה – MIB (גברים בשחור), והשניים הם מקרה טיפוסי של "הזוג המוזר" – כלומר צוות שלא ממש ברור כיצד הם מתפקדים … להמשיך לקרוא גברים בשחור

היום השלישי - 1996 / Independence Day

ציון: 9 מתוך: 1 דירוגים.

צי חלליות מהחלל החיצון מאיים להשמיד את כדור הארץ – ערים שלמות ברחבי העולם הופכות לתילי הריסות תחת מטר קרני הלייזר הקטלניות של הפולשים. נשיא ארה"ב (פולמן) מוביל את נציגי כל העולם לנסיונות כושלים להתמודד עם צבא יום הדין שמכלה את הפלנטה. קפטן הילר (סמית’) הופך למוביל צבא החלליות במשימה המסוכנת לחדור אל חללית האם … להמשיך לקרוא היום השלישי

12 הקופים - 1995 / Twelve Monkeys

ציון: 5 מתוך: 1 דירוגים.

אסיר רדוף על ידי זיכרון ילדות אובססיבי של רצח בשדה תעופה, נבחר בשנת 2035 להישלח אל שנת 1996 בכדי להתחקות אחר וירוס קטלני, שגרם להשמדה המונית. תוך כדי ניסיון ליצור קשר עם החבורה הרדיקלית – צבא 12 הקופים – הוא מאובחן כסכיזופרני ונשלח למוסד פסיכיאטרי. הבמאי טרי גיליאם ("ברזיל") התבסס על יצירת המופת המודרניסטית של … להמשיך לקרוא 12 הקופים

שליחות קטלנית 2: יום הדין - 1991 / Terminator 2: Judgment Day

ציון: 9 מתוך: 2 דירוגים.

סרט ההמשך של ג'יימס קאמרון לסרט הראשון מ-1984, שגם אותו ביים. אמצע שנות התשעים; ג'ון קונור, המנהיג העתידי של המורדים האנושיים, הוא נער פרחח שמבלה את זמנו ברכיבה על אופנוע ומשחקי וידאו. כאשר רובוט אנושי (ארנולד שוורצנגר, שוטר בגן ילדים) מגיע מן העתיד בטענה שג'ון עצמו שלח אותו, מבין ג'ון הנער שאמו שרה (לינדה המילטון, … להמשיך לקרוא שליחות קטלנית 2: יום הדין

שליחות קטלנית - 1984 / The Terminator

בעתיד העולם נשלט ע"י מכונות ולבני האנוש אין תקווה עד שבחור בשם ג'ן קונור החליט להתנגד למכונות הקים את המחתרת ולימד אנשים איך אפשר להביס את המכונות. כאשר סקיינט, הרשת ששולטת במכונות מבינה את הסיכון בג'ון היא שולחת רובוט מתוחכם לעבר כדי להתנקש בחייה של שרה קונור, האימא לעתיד של ג'ון קונור ובכך למנוע את … להמשיך לקרוא שליחות קטלנית